Турнір з вільної боротьби “Поліський килим”

3-4 травня в Олевську проходив турнір з вільної боротьби «Поліський килим» присвячений олімпійському чемпіону Ельбрусу Тедеєву.

У турнірі взяли участь близько 180 спортсменів віком від 9-15 років із Олевська, Коростеня, Бердичева, Новоград-Волинського, Рокитного, Рівного та Малина.

На урочисту частину заходу завітав  і заслужений майстер спорту України, президент Асоціації спортивної боротьби України, триразовий чемпіон світу з вільної боротьби Ельбрус Тадеєв. Він побажав перемоги найсильнішим та закликав бути завжди добросовісними і хорошими людьми.

Участь у відкритті турніру взяли також почесні гості: секретар міської ради Віталій Шейко, депутат міської ради Микола Харченко, тренер збірної команди України з вільної боротьби Віктор Білокопитний, його вихованець, бронзовий призер чемпіонату Європи Василь Шуптар, державний тренер України з вільної боротьби Едуард Насадчий, президент федерації з греко-римської боротьби Сергій Кулмалієв та президент дитячого клубу «Спорт заради миру» Олександр Бабіченко.

Директор ДЮСШ боротьби, тренер вищої категорії, майстер спорту Володимир Попков перелічив досягнення своїх спортсменів за роки існування школи. Також хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять талановитого спортсмена із с. Корощине Ярослава Мидловця, який нещодавно раптово пішов з життя.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце зайняли борці Олевська, завоювавши  21 медаль, із них 7 золотих. У вазі 26 кг. перемогу здобула – Катерина Павленко (Олевська гімназія), 29 кг. – Іван Хлань (Олевська ЗОШ №2), у вазі 35 кг. – Ілля Лупаїна (Олевська гімназія), 42 кг. – Ілона Вальчук (Броварський ліцей), 42 кг. – Назар Подолюк (Олевська ЗОШ №2), 53 кг. – Олександр Напханюк (Олевська ЗОШ №2), 65 кг. – Андрій Гайченя (Олевська гімназія).

Усі чемпіони та призери турніру були нагороджені кубком, медалями, дипломами та грошовими нагородами. Також грошові премії отримали тренери, які підготували переможців.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.