Комісія визначила хто отримає звання «Людина року – 2019»

13 травня відбулось засідання конкурсної комісії, де визначали хто ж отримає почесне звання «Людина року – 2019». Цього року до міської ради надійшло мало подань, тому засідання тривало не довго.

У номінаціях «Працівник освіти року», «Меценат року», «Спортсмен року», «Посадова особа місцевого самоврядування року», «Підприємець року», «Роботодавець року», «Учень року» було подано лише по одній кандидатурі. У номінаціях «Громадський діяч року», «Працівник охорони здоров’я року», «Діяч культури року» було подано по декілька кандидатів.

Варто зазначити, що у номінації «Меценат року» надійшло декілька подань на одну й ту ж людину, навіть були додані підписи місцевих жителів.

Компетентні члени комісії визначили переможців у всіх номінаціях. Хто отримає такі почесні звання, як «Людина року» дізнайтесь під час святкування Дня міста, 18 травня. Урочиста частина свята розпочинається о 17:00 год. на площі Соборна.

Пригадати хто отримав звання «Людина року – 2018» можна за посиланням: http://olevsk-gromada.gov.ua/2018/05/22/lyudina-roku-pochesniy-gromadyanin-ta-inshi-nagorodi-do-dnya-mista/.