Відбувся тенісний турнір на кубок Сергія Пашинського

На початку травня на базі Олевської гімназії відбувся турнір з настільного тенісу серед шкіл громади на кубок депутата Верховної Ради України Сергія Пашинського.
За перемогу боролися 8 команд: Олевської гімназії, Олевських ЗОШ №2 і №3, Зольнянської, Кам’янської, Лопатицької, Хочинської та Зубковицької загальноосвітніх шкіл.
Фінальні зустрічі остаточно визначили переможців: I місце посіла команда Лопатицької ЗОШ, II місце виборола команда Кам’янської ЗОШ, а III місце, по сумі результатів гри, у команди Олевської гімназії.
У безкомпромісній боротьбі тенісисти показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’яч та прораховувати удари. Зокрема, показавши професійну гру, впевнену перемогу у старшій віковій групі (8-11 клас) здобув Станіслав Корчевський, друге місце посів Іван Ворона, третє – Олег Гайченя.
У молодшій віковій категорії (5-7 клас) перше місце виборов Рустам Хмельовський, друге місце посів – Владислав Шепетько, а третє – Ельдар Козловець.
Наприкінці спортивного свята відбулося нагородження переможців. Кращі гравці отримали кубки народного депутата України Сергія Пашинського, грамоти та грошові нагороди. Учасники, які посіли перші місця, отримали персональні ракетки. Також всі учасники турніру отримали грошові нагороди.