У міській раді відбувся семінар-навчання для адміністарторів ЦНАПу та державних реєстраторів

24 травня в актовій залі міської ради відбувся семінар-навчання на тему «Практичне застосування норм чинного законодавства адміністраторами ЦНАП у сферах державної реєстрації».

Семінар проводили головні спеціалісти відділу взаємодії державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Ірина Казьміна та Тетяна Шиман та головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Роман Божок.

На навчання були запрошені начальник ЦНАПу Леся Павленко, начальник відділу реєстрації Людмила Крижова, державний реєстратор речових прав на нерухоме майно відділу реєстрації Ольга Самохвалова, а також адміністратори ЦНАПу Тетяна Виговська, Ольга Дворак та Олена Перев’язко,

Розглядались питання про особливості прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань, про передачу документів для доручення до реєстраційної справи, справляння коштів за надання послуг у сферах державної реєстрації та про порядок прийняття документів.

Обговорили також типові проблемні питання та типові помилки, які виникають під час роботи державних реєстраторів.