Створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської ради

Члени виконавчого комітету, на засіданні, що відбулося 26 червня, одноголосно проголосували за створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської ради.

Таке рішення прийняте з метою забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і території міської об’єднаної територіальної громади від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них.

Крім того, було затверджено посадовий склад та Положення про відповідну комісію.

Наразі на території Олевщини є районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської райдержадміністрації.

Міський голова Олег Омельчук прокоментував: «Загалом, функції даної та районної комісій можуть дублюватися, але згідно законодавства України, потрібно мати свою комісію».

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, до повноважень органів місцевого самоврядування належить створення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та забезпечення їх функціонування.