Біля автовокзалу розпочались роботи по будівництву громадського туалету

Місцеві підприємці ініціювали зустріч з працівниками міської ради, на чолі з міським головою Олегом Омельчуком, та народним депутатом Сергієм Пашинським, щодо вирішення проблеми відсутності санвузлів поблизу автовокзалу. Поруч також знаходяться торгівельні зони.

Така проблема як відсутність туалету на автовокзалі існує вже багато років. Олевчани неодноразово піднімали це питання, адже найближчий громадський туалет є поблизу залізничного вокзалу та на території ринку, а це приблизно 300-400 метрів від автовокзалу. Місцевий перевізник також проінформував, що пасажири автобусів скаржаться на відсутність вбиралень.

Невдовзі після зустрічі біля автовокзалу розпочали будівництво нового громадського туалету.

Новий туалет матиме 4 кабінки: дві – для чоловіків і дві – для жінок.

Фінансування робіт виконуватиметься за рахунок Олевської міської ради та «Благодійного фонду Сергія Пашинського». Наразі проводяться роботи з водопостачання та водовідведення.

Можливий вигляд туалету біля автовокзалу