Міський голова Олег Омельчук вручив «Кубок мера – 2019»

13 липня в Олевську пройшов турнір з міні-футболу «Кубок мера – 2019». У ньому взяли участь команди Олевської громади та Лугинського району.

Турнір урочисто відкрив міський голова Олег Омельчук та голова Олевського осередку «Благодійного фонду Сергія Пашинського» Андрій Іванов. Всі команди отримали футбольні м’ячі.

У ході запеклої боротьби призові місця розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда «Колос» (Путиловичі), ІІ місце – «Каменяр» (Жубровичі). «Кубок мера» отримала команда «Штурм» (Олевськ).

У номінації «Кращий гравець» І місце посів Олег Бобровнік, ІІ місце – Іван Кочин, ІІІ місце – Любомир Фещук. Кращим воротарем турніру став Роман Покальчук, а кращим бомбардиром – Василь Пронік.

Грамотами міської ради на офіційному закритті турніру з міні-футболу «Кубок мера – 2019» нагородив переможців міський голова Олег Омельчук. Народний депутат України Сергій Пашинський вручив переможцям нагороди.

Отримав відзнаку й хореографічний колектив «Modern», який у складі молодшої та старшої групи виступив на відкритті та закритті турніру.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.