У Зольні триває капітальний ремонт дитячого садочка

В Олевській громаді заклади освіти та дошкільні заклади продовжують реконструювати. Так, в с. Зольня триває ремонт дошкільного навчального закладу №  25«Чебурашка», у якому за декілька років відбулось багато змін.

В листопаді 2018 року було замінено дах у садочку. У 2017 році в закладі дошкільної освіти замінили вікна та двері на металопластикові.

Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу увійшов до переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

Наразі в дитячому садочку «Чебурашка» тривають роботи з ефективної термосанації.