В селі Замисловичі триває поточний ремонт на 5 вулицях села

В селі Замисловичі триває поточний ремонт доріг. Проїжджу частину на 5 вулицях села та одному провулку підсипають та грейдерують.

Фінансуються роботи з міського бюджету. Буде проведений поточний ремонт доріг на вул. Молодіжна, вул. Гагаріна, вул. Вишнева, вул. Пушкіна, вул. Ковпака та пров. Козацький.

Міський голова Олег Омельчук та його заступник Сергій Мельник особисто відвідали ці вулиці аби подивитися як проходять роботи. Був присутнім і депутат міської ради відповідного округу Валентин Торгонський.

Варто зазначити, що більшість вулиць села, зокрема центральні, мають тверде дорожнє покриття.

Після завершення робіт в селі Замисловичі розпочнеться поточний ремонт дороги в селі Шебедиха.

Варто зазначити, що в селі Замисловичі також триває капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Відповідну проектно-кошторисну документацію було замовлено та виготовлено після об’єднання громади – у 2017 році. За цей час у школі замінили вікна на металопластикові, замінили та утеплили дах.