Міський голова Олег Омельчук відвідав робочу зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським

Міського голову Олега Омельчука запросили взяти участь у робочій зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським. Голова Олевської міської об’єднаної територіальної громади особисто взяв участь у робочій нараді. У залі також були присутні заступники міського голови Олександр Ніколайчук, Яків Осипчук, Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юрій Русин, інші працівники міської ради, депутати, члени виконавчого комітету.

На зустріч з Президентом також чекали голови та працівники сусідніх об’єднаних територіальних громад, Олевська районна рада та райдержадміністрація, засоби масової інформації. Жителі Олевської громади зустріли Володимира Зеленського на головній площі міста.

В рамках заходу Глава держави представив новопризначеного голову Житомирської обласної державної адміністрації. Ним став Віталій Бунечко. Після представлення голови ОДА розпочалась нарада з питань незаконного видобутку бурштину.

Безпосередню участь у нараді взяли високопосадовці, народні депутати України, представники правоохоронних органів держави.

Детальну інформацію про нараду з питань незаконного видобутку бурштину читайте згодом на нашому сайті.