Ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 13-14 серпня 2019 року в зв’язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних, північних та Вінницькій областях очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності (жовтий)); вдень 13 серпня та протягом доби 14 серпня на заході країни значні дощі, в окремих районах шквали 25-28 м/с (ІІ рівень небезпечності (помаранчевий)).

14 серпня у західних областях зниження денної температури на 5-10 градусів Цельсія.

ДСНС інформує, щодо заходів безпеки та порядку дій під час ускладнення погодних умов: під час посилення вітру на вулицях населеного пункту тримайтесь якомога далі від хитких будівель, споруд, парканів, ліній електропередач, дерев, великих скляних вітрин. Для захисту від уламків та осколків скла, що летять на вас, використовуйте листи фанери, картонні та пластмасові ящики, дошки або інші підручні засоби. Не заходьте до пошкоджених будівель, оскільки вони можуть обрушитись при нових поривах вітру.