4 школи Олевської ОТГ увійшли до рейтингу ТОР-100 Житомирщини

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Житомирської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. До даного рейтингу увійшли лише 19 навчальних закладів Олевського району.

До рейтингу ТОР-100 навчальних закладів Житомирської області увійшли тільки 4 школи Олевського району і всі вони розміщенні в Олевській ОТГ. Нажаль, до даного списку не потрапили інші школи району: Білокоровицької ОТГ та Радовельської сільської ради.

Тож, у першу сотню кращих навчальних закладів Житомирщини увійшли 4 школи району. Це всі три олевські загальноосвітні навчальні заклади та одна сільська школа, а саме: Олевська гімназія (27 місце), Хочинська ЗОШ (46 місце), Олевська ЗОШ №3 (51 місце), Олевська ЗОШ №2 (90 місце).

Всього у відповідному рейтингу 324 місця. Школи нашого району зайняли такі місця у рейтингу: Жубровицька ЗОШ (134 місце), Лопатицька ЗОШ (142 місце), Кишинська ЗОШ (155 місце), Варварівська ЗОШ (163 місце), Покровська ЗОШ (153 місце), Новоозерянський НВК (175 місце), Новобілокоровицька ЗОШ №3 (193 місце), Біотехнічний ліцей «Радовель» (199 місце), Замисловицька ЗОШ (222 місце), Кам’янська ЗОШ (238 місце), Зубковицька ЗОШ (258 місце), Білокоровицька ЗОШ №1 (276 місце), Новобілокоровицька ЗОШ №2 (291 місце), Копищенська ЗОШ (307 місце), Олевський професійний ліцей (322 місце).

З повним рейтингом можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2ZdS2pz