«Управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Житомирської області повідомляє.
У зв’язку із набранням чинності постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 5 серпня 2019 номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів.
З 05.08.2019 до 31.10.2019 – перехідний період, з 01.11.2019 – у постійному режимі.
Змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.

Начальник управління

Інна ФЕДОРЧУК