Незабаром може відбутися Всеукраїнський перепис населення

Шановні жителі Олевської об’єднаної територіальної громади. У 2020 році має відбутися Всеукраїнський перепис населення. Востаннє він проводився в Україні ще 2001 року. Тому, до перепису вже починають готуватися, зокрема і в Житомирській обл.

Таким чином, головним управлінням статистики у Житомирській області проводяться підготовчі роботи до Всеукраїнського перепису населення. Впродовж квітня-серпня перевірено стан адресного господарства  м. Олевськ, смт Діброва, смт Дружба та смт Новоозерянка, а саме наявність адресних табличок на фасадах будинків з указанням назв вулиць, провулків та номерів.

Станом на 20 серпня п. р. перевірено по м. Олевськ 181 (100%) вулицю, з яких 41 (23%) зовсім не мають адресних покажчиків або зі старими назвами. Так, по вулицях 40 років Перемоги, Веселій, Вишневій, Героїв Небесної Сотні, Гетьманській, Древлянській, Заводській, Імені Бориса Добровольського, Каштановій, Квітинського, Космонавтів, Луговій, Новій, Привокзальній, Сонячній, Стуса, Українській, Хлібній, Хуторській, Штуль-Ждановича, Юрія Спіженка, провулках Володимирському, І та ІІ Гетьманських, Житньому, Калиновому, ІІІ Московському, Робітничому, Садовому, Хутірному І та ІІ Шкільних, І – ІІ Щасливих, Яблуневому вони взагалі відсутні. А по вулицях Валерія Лобановського, Устима Кармалюка, провулках  Євгена Концевича, Олевської республіки, І та ІІ Січових Стрільців – зі старими назвами.

Також по м. Олевськ обстежено 330б (100%) будинкiв. З них потребують упорядкування 1081 (3З%), зокрема, по вулицях Свято-Миколаївськiй – 57, Промисловiй – 4З, Пушкiна – 35, Київськiй – З1, Олевської республiки – 28, Володимирськiй – 24, Ковпака – 2l, Житомирськiй та Московськiй – по 20 будинкiв.

Разом з тим, слiд вiдмiтити належний стан адресного господарства по вулицях Олега Кошового, Чернишевського, провулках Олега Кошового, Партизанському, Михайла Коцюбинського, Свято-Миколаївському, де майже вci будинки обладнанi адресними покажчиками.

По смт Дiброва перевiрено 7 (100%) вулиць тощо, з яких 5 (71%) зовсiм не мають адресних покажчикiв або зi старими назвами. Так, по вулицях Зеленiй, Яблуневiй, Заводськiй, площi Перемоги вони взагалi вiдсутнi, а по вулицi Шевченка – зi старою назвою.

Також по смт Дiброва обстежено 116 (100%) будинкiв. З них потребують упорядкування 48 (4l%), а саме: по площi Перемоги – 21, по вулицях Шевченка- 9, Вокзальнiй – 7, Шпаковського – 5, Зеленiй та Яблуневiй – по 3 будинки.

По смт Дружба перевiрено 4 (100%) вулицi, з яких З (75%) – Миру, Незалежна та Центральна зi старими назвами.

Також по смт Дружба обстежено 69 (100%) будинків. З них потребують упорядкування 7 (10%), а саме: по вулицях Гагарiна та Незалежнiй – по 3 будинки, Центральнiй – 1.

По смт Новоозерянка перевiрено 6 (100%) вулиць, з яких 4 (67%) зовсiм не мають адресних покажчикiв або зi старими назвами.

Так, по вулицях Заводськiй, Соборнiй, Сонячнiй вони взагалi вiдсутнi, а по вулицi Юрiя Креця – зi старою назвою.

Також по смт Новоозерянка обстежено 45 (100%) будинкiв. З них потребують упорядкування 31 (69%), а саме: по вулицях Юрiя Креця – 11, Соборнiй – 7, Заводськiй, Kосмонавтів та Сонячнiй – по 4 будинки, Гагарiна – 1.

Як показало обстеження, адреснi таблички бiльшою мiрою вiдсутнi на фасадах новозбудованих та нещодавно утеплених будинкiв, а по вулицях, де вiдбулася змiна назви, – не замінені на нові.

Тому, просимо всіх жителів громади у яких відсутні адресні таблички або не замінені на нові, все ж таки встановити та замінити таблички, що дозволить значно якісніше провести Всеукраїнський перепис населення.