Вірність традиції

У п’ятницю, 6 вересня, у рамках фестивалю «Олевська республіка» відбулися традиційні заходи у с. Лопатичі. До активу й жителів села, учнів школи, доєдналися заступник міського голови з гуманітарних питань Яків Осипчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку міської ради, краєзнавець Юрій Халімончук та Звягельський голова ВП ОУН-д (Організації українських націоналістів-державників) м. Новограда-Волинського Олександр Андрійчук. Спочатку відбувся мітинг біля меморіальної дошки третього провідника ОУН, уродженця с. Лопатич Олега Штуля-Ждановича, потім присутні відвідали музейну кімнату місцевого Будинку культури, а на завершення разом із родичами вшанували пам’ять воїнів, загиблих на Донбасі, захисників незалежності України лопати чан Олександра Ковальчука та Ігоря Тимощука. Нехай минають роки, але ми маємо пам’ятати тих, хто поклав своє життя на становлення нашої державності у минулому і віддав його за збереження держави сьогодні.