Подяка за організацію та проведення фестивалів «Олевська республіка» та «Стежками Тараса Боровця»

Олевська міська рада висловлює подяку всім, хто долучився до організації та проведення ІV Всеукраїнського фестивалю «Олевська республіка» та IІ відкритого патріотичного фестивалю учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця», а саме: оргкомітету фестивалю, Міністерству молоді та спорту України, управлінню національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА, відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради, відділу культури Олевської міської ради, Олевському міському будинку культури, Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Олевському народному краєзнавчому музею, школам, які взяли участь у фестивалі, Спілці воїнів-учасників АТО, водіям шкільних автобусів.

Висловлюємо щиру вдячність спонсорам: ТОВ «Райт Солюшн» і ТОВ «Пержанська рудна компанія».

Дякуємо підприємствам та небайдужим людям, підтримка яких стала дуже важлива для проведення фестивалю, хто допомагав працею та матеріально: відділу прикордонної служби «Копище» Житомирського прикордонного загону, ДП «Олевський лісгосп АПК», ДП «Олевське лісове господарство», Олевська центральна лікарня, ДП «Будпослуги №2», ПРАТ «Олевський хлібозавод», РА «Княже місто», Михайлу Весельському, Івану Богутському, Миколі Гергалу.

Дякуємо за харчування та розміщення учасників та гостей фестивалю закладам:  «Al marine», «Поліська кухня», «12 місяців», «Живчик», окремо дякуємо приватному підприємцю, директору кафе «Ronch», Миколі Мирончуку.

Окрема вдячність Тамарі Зарубі, Євгенію Рябому, Андрію Іванову, а також Володимиру Леонтьєву, який дозволив розмістити дитячий табір на своєму сінокосі.

Також висловлюється подяка колективам та керівництву Олевського відділення поліції, 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Житомирській області, комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» за збереження безпеки під час проведення фестивалю.