В Олевській міській раді змінився депутатський склад

У зв’язку зі смертю депутата Олевської міської ради Смика Миколи Адамовича у депутатському складі ради відбулись зміни. Засідання сесії ради розпочалось з хвилини мовчання.

Секретар міської ради Віталій Шейко зачитав Постанову Олевської міської виборчої комісії Житомирської області: «Визнати обраним депутата міської ради Олевської ОТГ наступного за черговістю кандидата в депутати від Олевської районної в Житомирській області організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Миніча Анатолія Михайловича».

Також рішенням міської ради нового депутата введено до складу постійної комісії міської ради з земельних відносин. Анатолій Миніч працюватиме в окрузі №15, до якого входять села Журжевичі та Рудня.

Довідково. Миніч Анатолій Михайлович народився 1 січня 1949 року. Проживає у місті Олевськ. Згідно інформації, розміщеної на сайті ЦВК, має загальну середню освіту. Пенсіонер. Є членом  політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».