Внесення змін до міського бюджету

На засіданні сесії міської ради було прийняте рішення про внесення змін до міського бюджету.

Від Радовельскої сілької ради надано субвенцію Олевському міському бюджету у сумі 50 257 грн.

• Кишинському стаціонарному відділенню на утримання одиноких громадян, які прибули на постійне проживання з с.Радовель – 46 257 грн;
  • Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради – 4000 грн.

За поданням депутата обласної ради Сергія Крамаренка – 6400 грн.

• на придбання двох п’ятиповерхневих дошок для крейди для початкових класів Жубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. – 6400 грн.

Від Олевської районної ради надано субвенцію Олевськоу міському бюджету  – 102 000 грн.

• Для КНП «Олевська центральна лікарня» на оплату праці медичних працівників за обслуговування населення Радовельської територіальної громади102 000 грн.

Спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та з метою дооснащення обладнанням існуючих сільських амбулаторій у сумі 22 000 грн.

• співфінансування на придбання телемедичного обладнання для Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини по вул.Шевченка, 12б, с.Жубровичі – 11 000 грн.;
  • співфінансування на придбання телемедичного обладнання для Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини по вул.Незалежна, 1 Б, смт.Дружба – 11 000 грн.

До бюджету розвитку надійшли кошти в сумі 158 801,00 грн., які спрямовуються на наступні об’єкти:

• придбання пральної машини ЦРД №3 – 53 000,00 грн.;
  • кап.ремонт приміщення будівлі ДНЗ Жубровичі – 4 590,00 грн.;
  • кап.ремонт приміщення ДНЗ Майдан (за ПКД) – 1 211,00 грн.;
  • кап.ремонт приміщення ДНЗ Майдан (роботи) – 80 000,00 грн.;
  • придбання насосу на артезіанську свердловину ЕЦВ 6-16-70 (або аналог) – 20 000,00 грн.

Дане рішення депутати підтримали – 18 «за». Не голосували: Володимир Тимощук та Микола Кочин.