Захід до Дня захисника України

15 та 16 жовтня 2019 року персонал Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області фахівець Інна Стожук та фахівець Анна Симончук разом з підобліковими відвідали меморіальний комплекс загиблим воїнам АТО з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Присутні вшанували пам’ять захисників Вітчизни покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам АТО. Захід був проведений з метою виховання почуття гідності, патріотизму, мужності, відповідальності за власне життя, родину та державу в цілому, готовності служити рідному краю, не забувати героїв, які віддали своє життя за власну Батьківщину та знати тих, які продовжують боронити мир та спокій від агресії.