Олевська ОТГ увійшла до трійки кращих спортивних громад області

23 жовтня в прес-центрі Житомирської обласної ради відбулось засідання обласної комісії з проведення обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини».

Цього року  учасниками конкурсу, відповідно до поданих заявок, стали 13 сільських, селищних та міських рад, серед яких була і заявка від Олевської міської об’єднаної територіальної громади.

На першому етапі конкурсу, згідно з поданими громадами рейтинговими показниками, були відібрані 6 громад, серед яких Ємільчинська ОТГКоростишівська ОТГПулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ, Хоршівська ОТГ та Олевська міська ОТГ.

Саме ці громади 23 жовтня під час ІІ етапу конкурсу представили фото-відео презентації своїх спортивних громад членам комісії. Кожна презентація була оцінена і за результатами оцінок комісія визначила трійку громад – претендентів на перемогу в конкурсі. Спортивну громаду Олевщини представляли голова Олевської МО ВФСТ «Колос» Володимир Рабош та спеціаліст відділу економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради Олександр Новак.

Олевська ОТГ увійшла до трійки лідерів. Наступне засідання, яке, згідно з  Положенням про конкурс, має бути виїзним, відбудеться не пізніше 15 листопада. Члени комісії відвідають Олевську, Пулинську та Радомишльську громади, де оглянуть спортивну інфраструктуру, ознайомляться зі спортивним життям. За результатами оцінювання відбудеться визначення переможця цьогорічного конкурсу.

Нагадаємо, що переможець конкурсу отримає фінансову винагороду в розмірі – 200 000 грн., друге місце – 150 000 грн., третє – 100 000 грн.

Зазначимо, що до складу комісії входять депутати обласної ради Юрій Бовсуновський, Руслан Павлюк, Олег Пасічник, Валентин Саківський, голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик, директор департаменту фінансів облдержадміністрації  Леонід Мініч, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь та заступник начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм виконавчого апарату обласної ради Діна Калтаєва. Очолює обласну комісію  – голова обласної ради Володимир Ширма.