Коли розпочнуться канікули у школах Олевської ОТГ?

Вже другий місяць поспіль учні загальноосвітніх закладів посилено отримують знання у новому навчальному році. Щороку наприкінці жовтня, по закінченню першої чверті, школярі очікують перших канікул.

Важливо, що згідно з Законом України «Про освіту» графік шкільних канікул є рекомендованим, а не обов’язковим. Адже дирекція кожної школи може особисто узгоджувати календар канікул. Є обов’язкове правило: тривалість канікул протягом року не повинна перевищувати 30 днів.

Ми поспілкувались з відділом освіти Олевської міської ради аби дізнатись які школи Олевської громади коли відпочиватимуть.

Цього року всі навчальні заклади Олевської ОТГ одночасно підуть на канікули. Відпочинок розпочнеться вже з наступного тижня – 28 жовтня. Знову в школу учні підуть на початку наступного місяця – 4 листопада.