Приміщення Олевського ЦНАПу з українським орнаментом

Продовжується ремонт приміщення Олевського Центру надання адміністративних послуг. Наразі фасадна частина будівлі вже набирає гарного естетичного вигляду.

Прикрасою закладу стане автентична вишиванка на фасадах приміщення.

Як вже повідомлялось раніше, в подальшому планується передача всієї будівлі для ЦНАП, щоб населення громади мало можливість отримати більшість необхідних послух під одним дахом. Тобто всю будівлю планують передати для надання послуг населенню і в такому разі розміщення в даному приміщенні кабінетів для працівників міської ради в майбутньому не передбачається.

Найбільш популярними послугами Олевського ЦНАПу є отримання довідок для отримання соціальних виплат та реєстрація нерухомого майна.

Варто зазначити, що за цією ж адресою знаходиться й Олевський РАЦС. Молодята на згадку постійно фотографуються на фоні даного приміщення. Вже після завершення ремонту приміщення, яке чи не найчастіше потрапляє до об’єктивів фотокамер в Олевську, стане справжньою прикрасою центральної частини міста.