Відповідь від Офісу Президента України щодо ремонту доріг

Олевська міська рада вже не одноразово зверталась до уповноважених структур аби вирішити проблемне питання, щодо ремонту доріг, які не перебувають на балансі міської ради.

Цього разу виконуюча обов’язки старости сіл Покровське, Михайлівка, Млинок, Будки Надія Басюк звернулася до Офісу Президента України з питанням щодо проведення ремонту автомобільної дороги Олевськ-Покровське.

У відповіді нам повідомили, що згідно ЗУ «Про автомобільні дороги» організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення належить до повноважень, зокрема, місцевих органів виконавчої влади. Також Житомирській ОДА запропоновано опрацювати  дане питання згідно з та проінформувати про результати.

Лист-відповідь