Фестиваль стартапів «Є ідея!»

Стартап (від англ. – start-up – запускати) – проект з короткою історією діяльності, метою якої є отримання прибутку. Найчастіше стартапи – це нові проекти, які можуть перебувати лише на стадії розробки.

Одним з видів стартапів є хай тек-стартапи (від англ. high technology, high tech, hi-tech) – стартапи, в яких використовуються або розробляються нові та прогресивні технології сучасності.

Головною відмінністю стартапу є можливість його швидкого і багаторазового відтворення, масштабування, повторення.

Мета фестивалю – виявлення найкращих стартап-ідей, стартап-проектів, стартап-рішень, які розв’язують конкретні проблеми, відповідають на актуальний запит суспільства і спрямовані на покращення громадського життя.

Організатор фестивалю – Олевська міська рада.

Завдання фестивалю:

• виявлення, розвиток та стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти та педагогів;
  • формування творчого покоління підприємців, практиків для різних галузей суспільного життя.

Організація фестивалю:

Фестиваль проводиться у два етапи: з 8 листопада по 3 грудня – відбірковий етап (презентації усіх робіт – 3 грудня у актовій залі міської ради). Фінал – 6 грудня на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування у ЦХЕТУМі (презентація кращих стартапів та нагородження переможців).

Фестиваль передбачає проведення презентацій власних стартапів здобувачами освіти віком від 10 до 16 років.

До участі у фестивалі допускаються індивідуальні (1 учень та 1 керівник (вчитель або хтось із батьків), колективні роботи (до 3-х учасників та керівник).

Від одного автора (групи авторів) приймається тільки одна робота.

Для участі у фестивалі необхідно не пізніше 18.00 год. 15 листопада 2019 року заповнити форму за посиланням або скористатись вже згенерованою формою нижче: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2_Mjm1mJwoIQL-robAuJ0iIsJezwE-sDMUYYTfCYmSfCXUA/viewform?usp=sf_link .

Організатор фестивалю залишає за собою право використовувати в рекламних цілях назви, логотипи та короткі описи проектів, що беруть участь у Фестивалі.

Учасники надають право Організатору на використання та поширення розробленого стартапу.

Нагородження учасників

Всі учасники фестивалю отримують грамоти міської ради.

Ідеї всіх учасників фестивалю будуть запропоновані місцевим підприємцям та міській раді для реалізації.

Переможці отримують

За І місце – 1000 грн

За ІІ місце – 700 грн

За ІІІ місце – 500 грн

Після ознайомлення з цим Положенням Учасники погоджуються з умовами Положення та зобов’язуються їх виконувати.

Контактна особа (консультації) – Тамара Заруба (097 161 91 28)

Форма для реєстрації на фестиваль стартапів «Є ідея!»: