Конкурс проектів озеленення та ландшафтного дизайну

Конкурс проводиться для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів ОТГ.

Мета конкурсу –формування екологічної культури особистості, залучення учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів, сіл та міста.

Завдання конкурсу:

• популяризація досягнень вітчизняного квітникарства та декоративного садівництва, нових прогресивних агротехнічних технологій;
  • ознайомлення із сучасними тенденціями в галузі ландшафтного дизайну та озеленення, розроблення ландшафтних композицій;
  • залучення учнів до озеленення територій навчальних закладів, сіл та міста.

Організатор конкурсу – Олевська міська рада.

Умови конкурсу:

На конкурс подаються ескізи проектів:

• у вигляді малюнку (формат А2)

або

• у вигляді об’ємної композиції (на площині розміром формату А2).

На захист проекту надається не більше 5 хвилин.

При оцінці  проектної роботи враховуються:

• оригінальність ідеї
  • економічність проекту
  • презентабельність проекту
  • творчі знахідки та оригінальність художнього оформлення
  • композиційна довершеність.

Конкурс відбудеться 27 листопада у актовій залі міської ради.

Всі роботи будуть виставлені у ЦХЕТУМі 6 грудня під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Для участі у Конкурсі необхідно не пізніше 18.00 год. 15 листопада 2019 року заповнити форму за посиланням або скористатись вже згенерованою формою нижче: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRz2Xw8vkln-PdWR8ATmjg2abVb9rgABLx79jdZ5QHCHlnWg/viewform?usp=sf_link  .

Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати в рекламних цілях назви, логотипи та короткі описи проектів, що беруть участь у Конкурсі.

Учасники надають право Організатору на використання та поширення розробленого проекту.

Нагородження учасників

Всі учасники конкурсу отримують грамоти міської ради.

Переможці отримують:

За І місце – 600 грн

За ІІ місце – 400 грн

За ІІІ місце – 300 грн

Після ознайомлення з цим Положенням Учасники погоджуються з умовами Положення та зобов’язуються їх виконувати.

Контактна особа (консультації) – Тамара Заруба (097 161 91 28)

Форма для реєстрації на конкурс проектів озеленення та ландшафтного дизайну: