Допомога багатодітним сім’ям

Щомісяця на дітей до 6 років багатодітні сім’ї можуть отримувати по 1700 тис. грн на третю та кожну наступну дитину у сім’ї.

В Олевському районі  державну допомогу на дітей до 6 років, які проживають в багатодітних родинах отримує  490 багатодітних родин.

Загалом із квітня багатодітним сім’ям району, які подали заявки на отримання такої допомоги, виплатили вже  7 млн.  298 тис. грн.

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутисядо управління праці та соціального захисту населення  і написати Заяву на отримання допомоги.

При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.

Телефон для довідок 2-17-70