Олевська ОТГ відібрана для участі в проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг»

Олевська ОТГ була обрана до участі у проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг». Відбір було оголошено громадською організацією «Товариство дослідників України» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC), у співпраці з Міністерством культури України та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Проект орієнтований на розробку нової політики у сфері управління культурою, а також запровадження нового підходу у наданні якісних та доступних культурних послуг на рівні територіальних громад.

Загалом до участі у проекті подали заявки 80 об’єднаних територіальних громад з 20 областей України. Із них відібрали всього 8 громад, серед них – Олевська ОТГ.

Організатори конкурсу повідомили, що кожна обрана ОТГ отримає від проекту:

• SWOT-аналіз культурно-ресурсного потенціалу громади;
  • результати досліджень потреб і бажань жителів громади щодо напрямів розвитку сфери культури в громаді;
  • змодельовану систему стандартів якості та доступності культурних послуг в громаді;
  • моделі поліфункціональних центрів культурних послуг відповідно до потреб жителів громади.