Виконком погодив кандидатуру на посаду завідувача трудового архіву

У комунальній установі «Трудовий архів» Олевської міської ради буде новий завідувач. Відповідне рішення розглядали на черговому виконавчому комітеті міської ради, який відбувся 4 грудня.

Члени виконкому одноголосно погодили кандидатуру Лариси Патюк. Також у рішенні йдеться: «Олевському міському голові підписати контракт із керівником комунальної установи «Трудовий архів» Олевської міської ради терміном на 5 років».

Патюк Лариса Валентинівна народилася 2 грудня 1978 року в місті Олевськ. Має повну вищу освіту. У 2001 році закінчила Академію державної податкової служби України за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво». У 2011 році закінчила Київський інститут бізнесу та технологій за спеціальністю «Фінанси».

Загальний стаж роботи Лариси Патюк становить 21 рік 9 місяців, з яких 10 років 10 місяців – стаж державної служби.