Колектив Олевського військкомату привітали з професійним святом

6 грудня в Україні відзначається свято День Збройних Сил України. Саме цього дня 26 років тому парламент ухвалив Закон України “Про Збройні сили України”, яким встановлювалося це свято.

З цієї нагоди  колектив Олевського військового комісаріату з вітали з професійним святом.

Заступник міського голови Яків Осипчук вітаючи присутніх, побажав міцного здоров’я, благополуччя, здійснення всіх мрій та мирного неба над головою і вручив солодкий подарунок. Також Яків Миколайович нагородив подяками Олевської міської ради та грошовими преміями: молодшого спеціаліста служби захисту інформації Наталію Гайченя, провідного спеціаліста відділення комплектування Галину Симончук, головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів Тетяну Лесів та головного спеціаліста відділення комплектування Ганну Філмончук.

Відзначили кращих працівників Олевського військового комісаріату грамотами та грошовими нагородами заступник голови районної ради Олександр Ковальчук та керівник апарату Олевської РДА Леонід Котвицький, які також висловили найщиріші вітання присутнім та побажання здоров’я, удачі та благополуччя у родинах.