В міській раді обговорили організацію новорічних заходів

9 грудня в приміщенні міської ради міський голова Олег Омельчук провів нараду, де обговорили проведення учнівських ярмарків та відкриття новорічної ялинки.

Було прийнято рішення цього року провести спільний ярмарок для всіх шкіл міста. Раніше навчальні заклади обирали собі окремі дні, де не тільки продавали смаколики, а й розважали перехожих піснями і танцями.

Цьогоріч змінилась і дата проведення ярмарків – захід об’єднується з відкриттям новорічної ялинки. Традиційно в Олевську ця подія припадає на 19 грудня.

Таким чином День святого Миколая в Олевську пройде більш святково та стане ще більш масовим.

Обговорювали присутні й проведення новорічних дискотек для дітей. Минулого року учні із захопленням сприйняли цю ідею та долучилися до проведення дискотек.