Депутат ВРУ Арсеній Пушкаренко відкрив громадську приймальню

11 грудня в Олевську розпочала роботу громадська приймальню народного депутата України Пушкаренка Арсенія Михайловича.

Арсеній Пушкаренко обраний до Верховної Ради України по загальнодержавному багатомандатному округу, включений до виборчого списку під № 81, є членом депутатської фракції Політичної партії «Слуга Народу» та членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, проживає в місті Києві.

«Кілька місяців тому ми прийняли рішення закріпили депутатів, які пройшли за списками, за тими округами, де немає наших мажоритарників. 64-й округ на Житомирщині – єдиний, де не переміг наш кандидат. І тепер є особисте представництво і тут», – написала на своїй Фейсбук-сторінці заступниця голови депутатської фракції ПП «Слуга Народу» та голови Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Кравчук Євгенія Михайлівна.

Під час зустрічі з громадськістю та керівництвом Олевської міської ради народний депутат Арсеній Пушкаренко запевнив, що налаштований на конструктивну роботу задля вирішення суспільно-важливих для громади питань та познайомив присутніх з членами своєї команди.

Адреса приймальні народного депутата України Арсенія Пушкаренка: м. Олевськ, вул. Івана Франка, 2.

Графік роботи приймальні:

Вівторок – п’ятниця –  8:00 – 17:00 години;

Субота – 9:00 – 15:00 години.

Вихідні дні: неділя, понеділок.