Відбулись громадські слухання в селищі Дружба

12 грудня в селищі Дружба відбулись громадські слухання щодо створення Дружбівського старостинського округу.

В приміщенні сільського будинку культури зібрались активні місцеві мешканці селищ Дружба та Діброва. На громадських слуханнях також були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступник Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, в.о старости відповідних селищ Ольга Хомутовська та ін.

Присутні обговорили відповідне рішення та одноголосно проголосували «за» створення Дружбівського старостинського округу, що складатиметься з селищ Дружба та Діброва, з центром у смт Дружба.

По закінченню слухань міський голова Олег Омельчук поспілкувався з місцевими мешканцями та відповів на усі питання, які найбільше турбували присутніх, а саме: освітлення вулиць, ремонт доріг, графік руху автобусів, медична та освітня реформи та ін.