В Олевській гімназії відбувся новорічний ярмарок

Сьогодні, 17 грудня, в Олевській гімназії пройшов новорічний ярмарок, який став чудовою нагодою для учнів поринути у святкову атмосферу.

У коридорах між уроками, на перервах, було не пройти, адже кожен клас представив безліч смаколиків, виготовлених власноруч учнями і батьками: тістечка, кекси, печиво, тортики, желе та ще багато чого смачного. Також, крім смаколиків, можна було придбати виготовлені власноруч новорічні поробки.

На ярмарок зібралася не тільки шкільна громада, а й завітали гості: заступник міського голови Яків Осипчук разом із заступником начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради  Аллою Гаврилюк.

Гості відзначили хорошу підготовку до ярмарку, а також були приємно вражені, чудовими новорічними виробами, які старанно виконали дітки.

Всі зароблені кошти, плануються витратити на потреби класів.

Такі ж заходи в найближчий час будуть організовані  і в інших закладах освіти громади.