Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

Під таким гаслом працює сьогодні комунальна установа «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Олевської міської ради».

Останніми роками набувають поширення сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка/піклування, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. На даний час у нашій Олевській територіальній громаді функціонує один дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується сім дітей-вихованців та сім прийомних сімей, в яких виховується сімнадцять прийомних дітей. Ці сім’ї знаходяться на соціальному супроводженні центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Працюючи з даними родинами, хочеться відзначити, що люди, які, зважуються  на  цей  важливий крок,  взявши  на  виховання  дитину-сироту, дитину позбавлену батьківського піклування, беруть  на  себе велику  відповідальність за  її  майбутнє. Зрозуміти, зігріти теплом, любов`ю і виховати справжнього громадянина нашого суспільства – основна мета прийомних батьків, батьків-вихователів.

Сімейні  стосунки завжди  були  важливим  чинником  формування особистості дитини. У сім’ї  формується ставлення дитини  до  самої  себе і  до  оточуючих: у  ній  відбувається закладання  життєвих  цінностей.  Те, що дитина отримує в сім’ї, вона згодом зможе  передати і своїм  власним дітям.

Кожна  дитина  має  знати  та відчувати,  що в неї є сім»я, її люблять, що  вона  потрібна  і  в  неї  є  майбутнє – світле  й  сповнене  добра.

Якщо ви маєте намір взяти дитину і виховати її у сприятливому психологічному мікрокліматі, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу то звертайтеся за детальнішою інформацією до комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» за адресою: вулиця  Володимирська, 1, м. Олевськ, тел.: 2-16-65.