10 річниця з дня відновлення Кам’янського дитячого садочка

19 грудня для Кам’янського закладу дошкільного освіти завжди був знаковим, але цього року у теплі стіни нашого садка завітав не лише Святий Миколай, а й «Світлячок» відсвяткував свою 10-у річницю з дня відновлення.

У вітальних словах завідуюча Головенко Т. М. пригадала всіх, завдяки кому заклад знову почав функціонувати. Зокрема, слова подяки звучали на адресу сільського голови (2005-2010рр.) Ольги Адамівни Марчук, яка приклала багато зусиль, коштів (бюджетних  та спонсорських ) у нелегку справу. Колектив закладу, батьки завдячують також сільському голові (2010-2016 рр.) Якову Миколайовичу Осипчуку, який далі продовжив цю справу – оновив матеріальну базу дошкільного закладу, дбав про нього, підтримував завжди заклад та його працівників. Цю справу продовжує виконувати в. о. старости  Олександр Васильович Корнійчук, який підтримує функціонування закладу. Велику вдячність цим людям, районному керівництву, депутатам, благодійникам, жителям села висловлюють діти, працівники ДНЗ.

Подяками були відзначені працівники садочка, які працюють з дня відновлення, а саме: кухар Харченко Наталя Федорівна, вихователі Мельник Марина Валентинівна, Козачок Ольга Миколаївна

Після внесення вихованцями закладу святкового торту відбулася розвага для дітей «Піжамна вечірка», присвячена Святому Миколаю. Тут лунали співи, танці, ігри із казковими героями. І нарешті чути стук у двері – завітав Святий Миколай із дарунками для дітей. Все дійство відбулося в невимушеній, святковій, домашній атмосфері. Дитсадок наш любий, довго хай існує, дітвору маленьку до життя готує.

Автор: Завідуюча ЗДО №9 «Світлячок»
Тетяна Головенко

1 коментар

• Дуже дякую всім працівникам нашого садочка. Свято просто супер. Вітаю Вас з ювілеєм та новорічними святами. Ви найкращі.