Бюджет громади на 2020 рік прийнято

19 грудня на засіданні позачергової сесії Олевської міської ради, яке провів міський голова Олег Омельчук, депутати проголосували за проект рішення «Про бюджет Олевської міської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік». Рішення було прийняте одноголосно – 26 «за».

У сесійній залі бюджет громади на наступний рік майже не обговорювали. Всі питання та обговорення були озвучені на бюджетній комісії, яка була проведена раніше.

Доходи міського бюджету Олевської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік складають 262,4 млн. грн. На поточний 2019 рік бюджет приймали у сумі 251,6 млн. грн. Видатки у прийнятому бюджеті на 2020 рік складають 268 мільйонів гривень.

Мінімальна заробітна плата, як і в цілому по Україні, з 1 січня 2020 року визначена у сумі 4 723 гривні за місяць. У погодинному розрахунку це 28,31 гривні за годину.