Надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад на 2020 рік та інші питання сесії міської ради

Перша у новому році сесія міської ради відбулася у четвер, 16 січня. Було розглянуто 39 питань включаючи Різне.  Розпочалася сесія із привітання міського голови Олега Омельчука. Олег Васильович привітав усіх працівників міської ради та депутатський корпус з  новорічними святами та побажав удачі, гарної злагодженої праці на благо громади.

Першим питанням присутні депутати розглянули про перейменування вулиць. В селі Рудня вул. Ступницького Леоніда перейменовано на вул. Молодіжна, а в селі Журжевичі вул. Єфремова Сергія перейменовано на вул. Садова. Дане рішення підтримали всі присутні 22 “за”.

Також затвердили депутати нову назву провулку у селі Журжевичі – провулок Довженка.

Депутати обговорили і підтримали рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад на 2020 рік. Було вирішено надати згоду на організацію співробітництва установ та організацій комунальної форми власності  – інфраструктурних об’єктів на 2019 рік, а саме :

•  Між Олевською міською радою, Білокоровицькою сільською радою та Олевською районною державною адміністрацією по комунальному некомерційному підприємству «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради;
  •  Між Олевською міською радою та Білокоровицькою сільською радою по комунальній установі «Трудовий архів» Олевської міської ради;
  • Між Олевською міською радою та Радовельською сільською радою по комунальній установі «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради»;
  • Між Олевською міською радою, Білокоровицькою сільською радою та Радовельською сільською радою по комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради;
  • Між Олевською міською радою та Білокоровицькою сільською радою по комунальній установі «Олевська музична школа» Олевської міської ради;
  • Між Олевською міською радою та Рудня-Іванівською сільською радою по Зубковицькому дошкільному навчальному закладу №23 «Малятко».

Одноголосно затвердили депутати міську Програму запобігання протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2020 рік . Метою цієї програми є запобігання та протидія домашньому насильству або насильству за ознакою статі;

– запобігання та протидія торгівлі людьми, зокрема шляхом підвищення ефективності виявлення осіб, які вчиняють такі злочини або сприяють їх вчиненню, а також захист прав осіб, постраждалих від торгівлі людьми, особливо дітей, та надання їм допомоги.

Присутні на сесії надали згоду відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна. Мова йде про приміщення в нежитловій будівлі, загальною площею 22,5 м . кв. за адресою вул. Чкалова 14/6 м. Олевськ, з громадською організацією «Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Оле5вського району». терміном на 25 роки 11 місяців, шляхом укладання Додаткової угоди.

Також були розглянуто ряд земель них питань: про припинення діїдоговорів оренди землі, про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище з метою отримання її в постійне користування, про надання дозволу на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, про розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та ін.

В питанні Різному присутні розглянули  депутатські звернення та заслухали заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Аллу Гаврилюк, яка розповіла про реформування системи в освіті ОТГ, створення освітніх округів та опорних шкіл.