Перше загальнокомандне місце – у борців Олевщини

9-10 січня у смт Ратне Волинської області проводився всеукраїнський різдвяний турнір з вільної боротьби. Участь взяли команди Волинської, Рівненської, Житомирської областей та дві команди Республіки Білорусь. Вперше у цих змаганнях брали участь борці з Олевська – 12 хлопців і одна дівчина.

По закінченню другого дня змагань до фіналу дійшли 10 вихованців спортивної школи боротьби тренера Юрія Ямчинського, які перемогли до цього борців з Ковеля, Дубного, Ратного та Білорусі.

У фінальних сутичках вісім спортсменів стали чемпіонами турніру: Катерина Павленко, Іван Хлань, Андрій Перев’язко, Іван Лук’янчук, Влад Мидловець (с. Корощине), брати Назар та Арсен Подолюки та Віталій Хацановський (с. Варварівка). Другі місця здобули Назар Моручков та Віталій Власюк (с. Кишин). Третє місце посів Ярослав Плотнік.

Такому успіху вихованці завдячують кропіткій праці тренерського колективу школи боротьби та особисто тренеру Юрію Ямчинському.

Автор: Директор ДЮСШ боротьби, заслужений працівник фізичної культури та спорту, майстер спорту В.Ф. Попков.