Волейбольний турнір до річниці виведення військ з Афганістану

9 лютого до 31-ї річниці виведення військ з Афганістану в місті Олевськ був проведений турнір з волейболу на Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Існюка. Це традиційні змагання з перехідним кубком.

У відкритті заходу брали участь депутат Житомирської обласної ради, учасник бойових дій в Афганістані Олег Казюк, голова Спілки воїнів-інтернаціоналістів Олевщини Анатолій Тимощук, голова федерації волейболу Олевщини Олександр Паламарчук, член правління Спілки Петро Осипчук та помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Валерій Троян.

Місця розподілились наступним чином:

1. “BMW” (с. Варварівка);
  2. “Громада” (с. Лопатичі);
  3. “Полісся” (с. Варварівка);
  4. “Яструби” (м. Олевськ);
  5. “Каменяр” (с. Жубровичі);
  6. “Освіта” (с. Лопатичі).

Переможці отримали 3 тис. грн., за ІІ місце було вручено 2 тис. грн., за ІІІ місце – 1 тис. грн.

Турнір відбувся за фінансової підтримки приватного підприємця Петра Осипчука. Грошові нагороди переможцям були вручені від народного депутата України Володимира Арешонкова.

Спілка воїнів-інтернаціоналістів Олевщини висловлює щиру вдячність керівництву ДЮСШ та Олевської гімназії за надані спортивні зали для проведення турніру.

Фото з соціальної мережі Фейсбук