В селі Покровське відбулись громадські слухання

11 лютого в селі Покровське відбулись громадські слухання щодо утворення старостинського округу. У протоколі слухань зареєструвались 84 місцевих жителя.

На громадських слуханнях також були присутні міський голова Олег Омельчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, начальник Управління земельних відносин Наталія Біленець та виконуюча обов’язки начальника відділу в Олевському районі Головного управління Держегеокадастру в Житомирській області Лідія Романчук.

Присутні жителі обговорили відповідне рішення та одноголосно проголосували «за» створення Покровського старостинського округу, що складатиметься з сіл Покровське, Будки, Миїхайлівка та Млинок , з центром у селі Покровське.

По завершенню слухань Олег Омельчук разом з Наталією Біленець та Лідією Романчук відповіли на усі питання, які найбільше турбували присутніх, а саме: освітлення вулиць, ремонт доріг, земельна і медична реформи та ін.