Делегація Олевщини відстоювала Центральну лікарню на обласному засіданні

У Житомирі 25 лютого відбулась нарада, під час якої фахівці Національної служби здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я поінформували керівників медичних закладів стосовно впровадження Програми медичних гарантій, що запрацює у повному обсязі з 1 квітня 2020 року.

У залі були присутні директор центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Пляцек, голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, керівники закладів охорони здоров’я, народні депутати України, депутати обласної ради, представники місцевої влади та громадських організацій тощо.

Участь у заході взяла й делегація з Олевського району в особі заступника міського голови Олександра Ніколайчука, головного лікаря Олевської ЦЛ Олега Казюка, в.о. голови районної ради Олександра Ковальчука, голови РДА Лариси Хоречко, голови Білокоровицької ОТГ Сергія Коцура, в. о. голови Радовельскої сільської ради Валентини Жуковець, депутата міської ради Зеновія Фіца, за підтримки команд народних депутатів Володимира Арешонкова, Андрія Пузійчука, Арсенія Пушкаренка.

На засіданні обговорювалася ситуація, що склалася в процесі реформи вторинної ланки медицини, а також визначалася подальша стратегія дій, щоб максимально зберегти лікарні області.

3 березня в Житомирській ОДА відбудеться засідання госпітальної ради Житомирської області за участі керівників медичних закладів та громад області стосовно прийняття звернення до Кабінету Міністрів щодо включення до переліку опорних лікарень:
– КНП «Олевська центральна лікарня»
– КНП «Малинська міська лікарня»
– КНП «Чуднівська центральна районна лікарня»
– КУ «Центральна міська лікарня №2 м. Житомира».