Ви можете долучитись до збору коштів на придбання дихального апарату для Олевської лікарні

Олевська міська рада закликає небайдужих громадян долучитись до збору коштів на закупівлю дихального апарату для КНП «Олевська центральна лікарня», орієнтовна вартість якого становить 320 тис. грн.

Тож, просимо громадськість, приватних підприємців та небайдужих осіб долучитися до доброї справи – закупівлі дихального апарату.

Крім того, ще один дихальний апарат буде закуплено за кошти місцевого бюджету. Під час засідання бюджетної комісії міський голова Олег Омельчук повідомив, що міська рада знімає 280 тис. грн. з проведення заходів та направляє їх на закупівлю апарату для вентиляції легень для Олевської лікарня.

Реквізити:

КНП “Олевська центральна лікарня” Олевської міської ради

ЄДРПОУ 01991872

Рахунок № UA543117440000026001055829824

(рахунок відкрито в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”)

Призначення платежу: на придбання дихального апарату