Оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна

Про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна КНП «Олевський Центр первинної медичної допомого» Олевської міської ради. Відповідно до рішення сесії міської ради від 20.02.2020 року №1511, КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради оголошує конкурс на передачу в оренду частину нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою:

вул.Житомирська, 71А, с.Кишин, Олевського р-ну, Житомирської обл., площею 25.3 м2.

Основні умови конкурсу:
1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.
2.  Утримання приміщень у належному стані, за необхідності проведення поточного або капітального ремонту приміщень, що не спричиняє права власності орендарем на об’єкт комунальної власності.
3. Щомісячна компенсація вартості спожитих комунальних послуг.
4. Компенсація орендодавцю витрат пов’язаних з проведенням незалежної оцінки та конкурсу.

Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.
Конкурс відбудеться 10 квітня 2020 року о 12.00 год. в залі засідань КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради,

м. Олевськ, вул. Свято Миколаївська, 46, . Пропозиції у конвертах з написом “На конкурс” надаються в приймальню головного лікаря. Кінцевий термін подання пропозицій до 08  квітня 2020 року.
Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
1) заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу, а також документи, зазначені в оголошенні про конкурс.
2) відомості про претендента:
для юридичної особи:
— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
— посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
— завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням
дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;
— довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
— інші документи згідно з умовами конкурсу.
для фізичної особи:
— копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
— завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;
— завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку.
— інші документи згідно з умовами конкурсу. Для довідок звертатись за тел. 2-11-57.