В Олевській ОТГ 6 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції

Станом на 22:00 год. 20 квітня в Олевській міській об’єднаній територіальній громаді офіційно 6 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції.

Вперше вірус в громаді було офіційно зафіксовано 17 квітня. За інформацією сайту Житомирської ОДА, інфікованим виявився 27-річний чоловік, житель міста Олевськ.

Вже за декілька днів, 20 квітня, було повідомлено, що COVID-19 виявлено ще в 5 жителів громади, більшість з них проживають в місті Олевськ.

Відтак, лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію ще у чотирьох жителів Олевська: у двох чоловіків 40 та 57 років і двох жінок 31 та 30 років. А також у 62-річної жительки села Кишин.

Загалом в Житомирській області 270 зареєстрованих діагнозів COVID-19, в Україні – 6 125, у світі – 2 480 749.

Найбільше хворих в Олевському районі в місті Олевськ (5 осіб), в інших населених пунктах зафіксований один випадок. Наразі в громаді захворіли на коронавірус однакова кількість чоловіків та жінок. Найбільше хворих від 25 до 40 років. Дітей серед осіб, в кого підтвердився COVID-19 в громаді немає.

Відповідні служби працюють з метою виявлення всіх, хто контактував з хворими, вони перебувають на самоізоляції.