Олевські рятувальники провели дезінфекцію приміщень міської ради

Сьогодні, 22 квітня, працівники Олевського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводили дезінфекцію приміщень Олевської міської ради.

Наразі в Олевській ОТГ офіційно зафіксовано 6 випадків захворювання COVID-19, 5 з них – в Олевську.

Раніше заступник міського голови Олександр Ніколайчук підтвердив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, що один з виявлених випадків – у працівниці Олевської міської ради. Він запевнив, що всі працівники, що з нею контактували, наразі знаходяться вдома на самоізоляції.

З метою запобігання поширення коронавірусу в громаді було проведено дезінфекцію приміщень міської ради, кабінетів та службового транспорту. Два працівника Олевського районного сектору ДСНС працювали у спеціальних костюмах та респіраторах з оприскувачами, в яких були дезінфікуючі засоби.