Обмеження відвідування кладовищ у період поминальних днів

23 квітня відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядали питання про вжиття додаткових обмежувальних заходів на території області для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Заслухавши начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколу Суслика та урахувавши пропозиції та зауваження, внесені у ході обговорення, комісія одноголосно вирішила на період поминальних днів закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Крім того, запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних територіях, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (починаючи з 13:00 першого вихідного дня закінчуючи 06:00 першого робочого дня після вихідних/святкових днів) у період 25-26 квітня, 1-3 травня, 9-11 травня 2020 року.

Нагадаємо, згідно рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської РДА, у зв’язку з посиленням заходів безпеки та з метою запобігання коронавірусної інфекції на території громади Олевська міська рада просить всіх жителів та гостей громади дотримуватись карантинних заходів та обмежити відвідування кладовищ у період Великодніх свят та поминальних днів. Також закликаємо не влаштовувати поминальні обіди на кладовищах.