За добу в Олевському районі не зафіксовано жодної підозри на COVID-19

Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України повідомив актуальні дані щодо поширення коронавірусу COVID-19 на території Житомирської області. В Олевському районі за минулу добу не зафіксовано нових випадків або навіть підозр на COVID-19.

Станом на 09:00 год. 05 травня 2020 року в межах району зафіксовано 7 випадків захворювання коронавірусом COVID-19, 6 із них – у місті Олевськ, 1 – в селі Кишин.

Наразі в Житомирській області 448 підтверджених випадків захворювання COVID-19. Найбільше хворих в місті Житомир (152), Коростенському (99), Бердичівському (93) та Малинському (29) районах.

Всього в області  проведено 2137 досліджень (з наростаючим підсумком). В Олевському районі  проводили дослідження у 25 осіб.