Засідання комісії конкурсу “Почесний громадянин м. Олевськ”

Сьогодні, 20 травня, відбулось засідання конкурсної комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Олевськ». На засіданні були присутні заступник міського голови Яків Осипчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, депутати міської ради Павло Демкович (голова комісії) та Ганна Кручко, заступник директора Олевської гімназії Анатолій Шинкар, начальник відділу культури Ірина Кльоц, член виконкому Василь Шибецький.

Згідно затвердженого Положення, звання «Почесний громадянин м. Олевськ» присвоюється мешканцям міста Олевськ, жителям інших населених пунктів України та інших країн за значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста, за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва, житлово-комунального господарства, підприємства, за творчу, громадську та благодійну діяльність.

З 2016 року почесним громадянам, окрім медалі, виплачується грошова винагорода у розмірі 5 тисяч гривень.

Цього року до міської ради надійшли подання на чотирьох кандидатів на звання «Почесний громадянин міста Олевськ».

Після довгих обговорень остаточного рішення не було прийнято та засідання конкурсної комісії перенесено на 21 травня.