Флешмоб «Я люблю своє місто»

З нагоди Дня міста жителі Олевщини взяли участь у флешмобі «Я люблю своє місто». У відеопривітаннях громадяни розповіли про любов до міста.

До флешмобу долучились: директор Олевської ЗОШ №3 Раїса Бабич та учні школи, головний лікар Олевської центральної лікарні, почесний громадянин міста Олевськ Олег Казюк, директор Олевського краєзнавчого музею, «Діяч культури року» Анна Вжесінська, приватний підприємець, «Підприємець року» Назар Ковальчук, головний лікар Олевського Центру первинної медичної допомоги Олена Вишневська, голова Олевської РДА Лариса Хоречко, директор Олевської ЗОШ №2 Сергій Бочковський, заступник голови Олевської районної ради Олександр Ковальчук, директор Олевської гімназії Євгеній Рябой, директор Олевської центральної бібліотечної системи Лідія Сібірьова, начальник відділу культури Олевської міської ради Ірина Кльоц, директор Олевської музичної школи Тетяна Тимків, начальник Олевського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Віктор Стужук, військовий комісар Олевського районного військового комісаріату Ігор Подшивалов.

Насолоджуйтесь переглядом!