В центрі міста висадили соняшники – подарунок із Польщі

Біля ЦНАПу було посаджено соняшники. Подарували Олевській міській раді незвичне насіння білого кольору колеги із польського міста-побратима Тошек. В однієї родини із міста Тошек, цей вид соняшника сягнув висоти 4,89 м та отримав сертифікат рекордів Польщі.

Сьогодні, 27 травня,  міський голова Олег Омельчук разом із заступником Олександром Ніколайчуком та керуючим справами виконавчого комітету Юрієм Русиним висадили насіння навколо пам’ятного знака Магдебурзькому праву, який знаходиться в центрі міста.

Соняшник в Україні символізує Сонце, працю, достаток, силу і добробут. Вже цього літа рослини соняшнику будуть прикрашати і наше містечко.

Нагадуємо, що нещодавно біля ЦНАПу було висаджено різнобарвні квіти віол, які подарував місту підприємець Іван Левковський.

А створює красу та надає привабливого вигляду клумбам в центрі міста бригада із озеленення міської ради.